Reklama
Reklama

Komentarze

5
W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Przypomina mi się film "System". Nieważne co mówi pacjent, ważne co mówi "komputer".

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
11 lat temu

Ale 13 pensja to tym sk*rwysynom się należy.

0

Zglos komentarz

P
plokijuty 🎖️ Snajper
11 lat temu

Przecież już istnieje jeden system internetowy - ZIP Zintegrowany Informator Pacjenta - dzięki któremu, zarówno pacjent jak i lekarze mają dostęp do historii leczenia.

0

Zglos komentarz

R
radex324 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak tak taki system by w rok dało się zrobić, złodzieje jeb**e.

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Prace trwają już 7 lat. z czym mi się to kojarzy....7 lat....co takiego się wydarzyło 7 lat temu...acha, już wiem.

0

Zglos komentarz

Reklama