Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

Taka obróbka zdjęć tylko w Łomży. Wiocha Pani Klaro

0

Zglos komentarz

K
klara453 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a po co obróbka, liczy się przekaz. w oczy kole.

0

Zglos komentarz

Reklama