Reklama
Reklama

Komentarze

7
D
Driver116 🌾 Wieśniak
11 lat temu

russki ZIL i wiocha za kołem

0

Zglos komentarz

D
Driver116 🌾 Wieśniak
11 lat temu

russki ZIL i wiocha za kołem

0

Zglos komentarz

M
matmixmix 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nowy yaris

0

Zglos komentarz

J
jim_nl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

stoi Toyota a na dachu id***a

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To jest Toyota na miarę naszych możliwości

0

Zglos komentarz

H
helmans90210 🌾 Wieśniak
11 lat temu

coś mi się zdaje, że Japończycy również nie wiedzą o istnieniu takiej Toyoty, ale mogę się mylić...

0

Zglos komentarz

M
mar2911 🌾 Wieśniak
11 lat temu

TOJOTU przyjechołem.

0

Zglos komentarz

Reklama