Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
BLUTENGEL75 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Formułę 1 pokazuje Polsat .

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

ja ale tak bez jaj .nie ma tego halllllo

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

zapomniałem dać Ci plusa sorry

0

Zglos komentarz

P
PermBan 😏 Szyderca
11 lat temu

Bo "przyszedł" Android i wyżarł ludziom mózgi pozostawiając rzesze zombie szturchających ekraniki.

0

Zglos komentarz

V
11 lat temu

No pewnie, wielka wiocha bo Pudzian skończył kariere w Strongmanach. Albo Kubica skończył z f1. Weź sie autorze ogarnij

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

no ogarniam ogarniam ale chciałbym pooglądać tak jak kiedyś.formuła leci ale bez takiej pompy jakby łaskie robili.nie oglądałem formuły tylko dla kubicy.

0

Zglos komentarz

Reklama