Reklama
Source: wgrane.pl

Bardzo dobrze, że zgasił jej ten uśmiech

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
71

Zglos post

Reklama

Komentarze

55
W
WheelerDealer 🏹 Łowca
11 lat temu

Dobrze postąpił, a co go będzie jakaś durna baba biła?

0

Zglos komentarz

C
cinek890 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ja pi****le co to za MELINA? :O

0

Zglos komentarz

C
cinek890 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ja pier_d_o_le co to za MELINA ?:O

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Trzeba mieć bardzo małe jajka i intelekt kozy z nosa, żeby lać pannę w pysk zamiast podziękować jej "równie" dotkliwie :D

0

Zglos komentarz

F
foremny 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Każdy dostaje od życia to na co zasłużył. Ona zasłużyła na strzał w pysk. I go dostała

0

Zglos komentarz

R
rustynail 🌾 Wieśniak
11 lat temu

powiem tak niech su*a cieszy że trafiła na delikatnego typka... bo ja za taką podgrywkę złamał bym jej szczękę... a jak by jej f*gasik fikał to w pakiecie mógł bym pocisnąć też jego!

0

Zglos komentarz

M
manga231 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zesrałbyś się.

0

Zglos komentarz

O
ostra1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

banda pijanych de**li obu płci

0

Zglos komentarz

D
deathmind 😏 Szyderca
11 lat temu

No i co teraz czas na sprzeczki czy wolno czy nie wolno? Generalnie to nikogo nie wolno bić i nie chodzi o prawo, ale też o zasady moralne - nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. Jednakże prawo ma dwie specyficzne instytucje: obrona konieczna i stan wyższej konieczności. Można polemizować czy facet mu...

No i co teraz czas na sprzeczki czy wolno czy nie wolno? Generalnie to nikogo nie wolno bić i nie chodzi o prawo, ale też o zasady moralne - nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe. Jednakże prawo ma dwie specyficzne instytucje: obrona konieczna i stan wyższej konieczności. Można polemizować czy facet musiał tam być, czy też mógł wyjść i dzięki temu uniknąć obicia, ale nawet dodając specyficzną zasadę moralną - kobiety traktuje się wedle ustalonych konwenansów m.in. nie oddaje im się za policzek powyższa sytuacja to patologia, bo kobieta bije dla "jaj".

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
11 lat temu

Przecież widać, że facet też jej oddał "dla jaj".

0

Zglos komentarz

I
ice6nokia 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wsłuchajcie się dobrze w nagranie,kłamliwa i pusta s**a a co do gościa to pi*******a ci**a że pozwala na takie zachowanie swojej torbie.

0

Zglos komentarz

S
scorpion1974 🌾 Wieśniak
11 lat temu

równość obowiązuje wszędzie i zawsze.

0

Zglos komentarz

D
durthu 😏 Szyderca
11 lat temu

Pier..licie na każdym takim filmiku, że kobiet sie nie bije itp. brednie. Nikt tu nie bije żadnej kobiety, poza tym one nie są z cukru tylko cwane swoich "praw" jak cyganie. I nie ma to nic wspólnego z żadnym honorem itp. bzdurą jaka głoszą friendzony oraz przyjaciółki z penisem jak nazywa...

Pier..licie na każdym takim filmiku, że kobiet sie nie bije itp. brednie. Nikt tu nie bije żadnej kobiety, poza tym one nie są z cukru tylko cwane swoich "praw" jak cyganie. I nie ma to nic wspólnego z żadnym honorem itp. bzdurą jaka głoszą friendzony oraz przyjaciółki z penisem jak nazywam miękkich facetów. Kiedyś gówniara zapodała mi liścia niby w żartach i w sekundzie dostała plaskacza na otrzeźwienie.

0

Zglos komentarz

W
wielkasraczka2 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie jestem damskim bokserem ale na jego miejscu bym to samo zrobił

0

Zglos komentarz

I
Isane 😏 Szyderca
11 lat temu

jak uderzyła bez powodu jestem za tym,mi też się raz zdarzyło(w żartach oczywiście) ale powiedziałam pierwszy i ostatni raz .... a w sumie znam laski co jak na dysk jeździły to kolesie w pysk dostawali ... jeszcze dziw że nikt nie oddał

0

Zglos komentarz

I
iva_h 🌾 Wieśniak
11 lat temu

prawdziwy facet! nie dosc, ze uderzyl kobiete to jeszcze drugi prawdziwy facet mu ja przytrzymal za rece! brawo

0

Zglos komentarz

I
iva_h 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dzieki za minusy frajerzy

0

Zglos komentarz

D
dosiasamosia 🌟 Padawan
11 lat temu

iva, bo to jest tak, jak oni nas, niby dla żartu klepią po pupie, to jest ok.jak dziewczyna klepnie lekko faceta po gębie, to już obraza majestatu i...trzeba ją walnąć w ryja...ucz się laska ;)

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No to się kobieta zdziwiła.

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mam gdzieś czy to kobieta, mężczyzna czy może trans.. Jak ktoś mnie atakuje to oddaję i tyle.

0

Zglos komentarz

W
wiesman8 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak kobiety walczyły o te swoje równouprawnienie to niech wezmą jego konsekwencję na klatę, a nie krzyczą, że nie wolno. W takim razie albo niech fedrują na kopalni albo niech dziargają sweterki.

0

Zglos komentarz

D
dragon2224 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Głupie Polki ...po ciosie pada pytanie od koleżanki - je***ł Ci? Należało jej sie, było nie fikać !!!

0

Zglos komentarz

D
dragon2224 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Głupie Polki ...po ciosie pada pytanie od koleżanki - jeb.ął Ci? Należało jej sie, było nie fikać !!!

0

Zglos komentarz

N
Nani94 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak najbardziej popieram kolesia. Spokojnie wyczekał na odpowiedni moment i dmuchnął ją w pysk. Trzeba liczyć się z konsekwencjami. Ma szczęście że nie trafiła na typowego wariata , bo prawdopodobnie zęby zbierałaby z całego pokoju.

0

Zglos komentarz

J
Jack_Bauer85 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Tak wyczekal na odpowiedni moment kiedy inny gosc ja trzymal postanowil jak tchorz jej przywalic powinien za to po mo****e dostac.

0

Zglos komentarz

R
rustynail 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tobie na jape... leszczu.

0

Zglos komentarz

M
manga231 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dawaj, dawaj, ty perwersiarzu.

0

Zglos komentarz

S
sith1972 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Za słabo jej pizdnął - pieprzona blachara...

0

Zglos komentarz

W
WiochMan696 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak kobieta zachowuje sie jak kobieta, traktuja ja jak kobiete, a rusz ja to niech Ci nogi z d**y powyrywają. Jeśli jednak kobieta zachowuje się jak szmata, traktuj ja jak szmate.

0

Zglos komentarz

W
WiochMan696 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jeszcze raz napisze bo tutaj cenzura jak za komuny... Jesli kobieta zachowuje sie jak kobieta, traktuj ja jak kobiete, a tylko rusz to niech ci nogi z **** powyrywaja. Jesli jednak zachowuje sie jak kr***nka i sz****, traktuj ją w taki sposób. Koniec tematu.

0

Zglos komentarz

P
poloos 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe ilu tu jest takich cwaniaków,którzy udają ,że jakby dostawali po ryju od baby to jeszcze by ku**a ją przepraszali? taka prawda, że w takiej sytuacji jest równouprawnienie i trzeba zastopować id**tkę

0

Zglos komentarz

H
huded 🌾 Wieśniak
11 lat temu

muzułmańska kultura wkracza

0

Zglos komentarz

A
afuro89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dobrze tak sz****e :)

0

Zglos komentarz

S
scahtten 🌾 Wieśniak
11 lat temu

agresja rodzi agresje tyle w temacie laska bije go po gębie jak psa , następnym razem pomyśli zanim wyciągnie ręce do innego człowieka,

0

Zglos komentarz

J
jarod220984 😏 Szyderca
11 lat temu

Je*ane wiadro na spermę, myśli że jak ma mokrą dziurę miedzy nogami to jej wszystko wolna, szkoda że jej jeszcze nie poprawił, popieram kolesia w 100%

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
11 lat temu

dziecinada w kiepskim patologicznym wydaniu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

było juz to

0

Zglos komentarz

M
MalyWacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Haha jak ja do tej tępej suczy dorwał bym się do bym ją zajebał.

0

Zglos komentarz

K
kubek4a7 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Równouprawnienie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

i tu kończy się GRANICA dla RÓWNOUPRAWNIENIA ;DDDD

0

Zglos komentarz

R
route27 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jest równouprawnienie,więc chyba nie powinno nikogo to dziwić,można sz..tę śmiało uderzyć jak łapy wyciąga.Znałem kiedyś taką sz..tę,może nie tyle co mnie po twarzy biła ale tym co miała pod ręką śmiejąc się,raz tylko jej oddałem w piszczel z pięści dobrze jej spuchło i jak ręką odjął.Oddawać nie pa...

Jest równouprawnienie,więc chyba nie powinno nikogo to dziwić,można sz..tę śmiało uderzyć jak łapy wyciąga.Znałem kiedyś taką sz..tę,może nie tyle co mnie po twarzy biła ale tym co miała pod ręką śmiejąc się,raz tylko jej oddałem w piszczel z pięści dobrze jej spuchło i jak ręką odjął.Oddawać nie patrzeć.

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
11 lat temu

Jest rownouprawnienie?

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
11 lat temu

Pochwala patologii to raczej nie jest rownouprawnienie. Mozna tluc kobiete lub po prostu odejsc i nie znizac sie do jej poziomu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

@grigore, wtedy taka szmata robiłaby dokładnie to samo komuś innemu. A tu, dostanie jakąś porządną lepę to momentalnie przejdzie jej kozaczenie.

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dlaczego ma odchodzić tylko i wyłącznie dlatego, że jakaś tępa szmata się go uwzięła? Z drugiej strony to nie chciałbym mieć takich znajomych, którzy uważają, że n@pi@rd@lanie mnie przez de**lkę jest w porządku, ale jak już przegięła i lepę dostała na głupi pysk to nagle zrobiło się poważnie i &quot...

Dlaczego ma odchodzić tylko i wyłącznie dlatego, że jakaś tępa szmata się go uwzięła? Z drugiej strony to nie chciałbym mieć takich znajomych, którzy uważają, że n@pi@rd@lanie mnie przez de**lkę jest w porządku, ale jak już przegięła i lepę dostała na głupi pysk to nagle zrobiło się poważnie i "straaAAAaasznie". Sr@łbym na takich tępaków.

0

Zglos komentarz

I
Isen1822 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ten drugi dobry ziomek- nawet ją przytrzymał, by ten nie musiał za nią biegać :P

0

Zglos komentarz

R
radomwks 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tyle śmiechu, tyle zabawy, a jak oddał to się zdziwiła ze to boli... A potem żal że kobiet się nie bije.

0

Zglos komentarz

K
kapselxxx 😏 Szyderca
11 lat temu

Kobiet się nie powinno bić... jednak tu żadnych kobiet nie ma

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
11 lat temu

So True

0

Zglos komentarz

P
pencammm 🏹 Łowca
11 lat temu

Chciała być fajna. Pośmiała się. Dostała to na co zasłużyła. Popłakała się? Śmiechowe

0

Zglos komentarz

M
Mario456xx 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak walisz kogoś w pysk, to musisz być przygotowanym na to, że możesz dostać tak samo. Miałem kiedyś taką agresywną kobietę, która biła po mo****e za byle co. Jak raz jej oddałem, to obdzwoniła cała rodzinę, ze ją pobiłem. Dziś nie żałuje że "miałem". Nigdy więcej takiej agresywnej ku....

Jak walisz kogoś w pysk, to musisz być przygotowanym na to, że możesz dostać tak samo. Miałem kiedyś taką agresywną kobietę, która biła po mo****e za byle co. Jak raz jej oddałem, to obdzwoniła cała rodzinę, ze ją pobiłem. Dziś nie żałuje że "miałem". Nigdy więcej takiej agresywnej ku....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Widzę chłopak postępowy- pełne równouprawnienie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Bardzo dobrze nic a nic nie jest mi jej szkoda nie można tolerować czegoś takiego... Są takie panny które mysla ze im wszystko płazem ujdzie... Mysle ze i tak łagodnie ja potraktował bo jeszcze bym poprawił z drugiej strony i sie skończą głupie zarty znalazła sobie zabawe... prawdziwy pustak...

Bardzo dobrze nic a nic nie jest mi jej szkoda nie można tolerować czegoś takiego... Są takie panny które mysla ze im wszystko płazem ujdzie... Mysle ze i tak łagodnie ja potraktował bo jeszcze bym poprawił z drugiej strony i sie skończą głupie zarty znalazła sobie zabawe... prawdziwy pustak...

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
11 lat temu

Pijane towarzystwo, melina jakas, leja sie po ryjach, az dziwne ze po polsku nie gadaja.

0

Zglos komentarz

J
jarod220984 😏 Szyderca
11 lat temu

nie wszędzie jest jak u Ciebie w domu...

0

Zglos komentarz

Y
Yaro35 🌾 Wieśniak
11 lat temu

PRAWIDŁOWO...

0

Zglos komentarz

M
malurus 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Za słabo ,bo po strzale jeszcze chodziła, głupia pijana dz***a.

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
11 lat temu

było ,jak widze admin się jara co chwile tymi samymi wstawkami , jak nie z youtube jest to za chwile to samo wylatuje z wgrane pl , a jak już nie można wstawić to wstawka jest w postaci animacji . Żałosne jest i też to jest że takie coś po raz kolejny punktujecie

0

Zglos komentarz

F
frodowielki 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak równouprawnienie to równouprawnienie !!! Należało sie KRÓLEWNIE za 5 groszy !!! Następnym razem się zastanowi !!!

0

Zglos komentarz

H
Hellenka 💩 JP 100%
11 lat temu

Po co takie rzeczy tutaj? czemu to ma służyć? kto to dodał i z czego tak się cieszy?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

blondynka ?

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zalegizować marihuaen? W żadnym wypadku! A komu to potrzebne....

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mógł dać z liścia tylko 3x mocniej . Efekt psychologiczny byłby lepszy no i nie byłoby śladów.

0

Zglos komentarz

E
En3rgy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Po mocniejszym lisciu to by jej leb spadl a tak tylko mala pamiatka ze nie wolno!

0

Zglos komentarz

A
artu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dobrze!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
11 lat temu

afta się jej zrobiła

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

takie bolące coś na policzku;)

0

Zglos komentarz

Y
yaiba83 🏹 Łowca
11 lat temu

Jak ona go lała to "ok" a on jak jej oddał to już "nie ok"? Ładnie ją poskromił, choć takiego zachowania się nie pochlebia to tylko liczyć, że dziunia wyciągnie wnioski na przyszłość.

0

Zglos komentarz

V
VanHelmut 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I tak często jest, najpierw zaczynają w chamski sposób a potem krzyczą o równouprawnienie. Skoro tak bardzo chcą równouprawnienia, to jest ono tutaj idealnie pokazane. Skoro chcą być równe to niech zapomną o przepuszczaniu w drzwiach, wnoszeniu szafy na 3 piętro, odkręcaniu słoików, a jak któraś zac...

I tak często jest, najpierw zaczynają w chamski sposób a potem krzyczą o równouprawnienie. Skoro tak bardzo chcą równouprawnienia, to jest ono tutaj idealnie pokazane. Skoro chcą być równe to niech zapomną o przepuszczaniu w drzwiach, wnoszeniu szafy na 3 piętro, odkręcaniu słoików, a jak któraś zacznie atakować faceta to niech nie myśli, że będzie on stał i cierpliwie nic nie robił z tym. Tak wygląda równouprawnienie którego coraz większa rzesza kobiet pragnie. Są rzeczy w których to facet jest lepszy, ale są też rzeczy które kobieta lepiej zrobi

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Podobno tak się wkurzyła, ze od razu napisała SMS ze skarga do mamy do Grudziądza.

0

Zglos komentarz

A
andrzejc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

kolega troszkę przesadził ale prawda jest taka ze "Na ring się pchała w ryj dostała"

0

Zglos komentarz

Reklama