Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Polscy lekarze są kiepscy w diagnozowaniu chorób. Gdybym sam sobie nie poczytał w internecie i lekarzy nie naprowadzał na właściwą diagnozę. To też nie wiadomo na co by mi kazali się leczyć.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Tak to już jest, jak się ma ZIELONE PAPIERY w Unii

0

Zglos komentarz

P
PrzemaP 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakie wojsko? przecież niema już zasadniczej służby wojskowej

0

Zglos komentarz

S
Sangi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jaka słaba ustawka... żenada! 17 lat, wojsko... p... o szopenie.

0

Zglos komentarz

K
Kor222 🌾 Wieśniak
11 lat temu

DE**le to widzę łykają wszystko. Rano TVN i lewactwo, wieczorkiem Wiocha i nadal lewactwo ale rosyjskie Je**c PO, ale ta wstawka woła o pomstę do nieba, widać że jakiś gimbus zrobił

0

Zglos komentarz

H
harlem 🎖️ Snajper
11 lat temu

je.bać banderowskie śc****a

0

Zglos komentarz

Reklama