Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
davidstar 🌟 Padawan
11 lat temu

Najgorszy POliczek dla POlaków jest to,że na czele tej mafii stoi ta załosna karykatura... w c**j.a was robią cebulaki PO POdstawówkach!!! A wy się dajecie dymać w te dupska!

0

Zglos komentarz

Reklama