Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

Niestety żeby przeżyć bocian (podobnie jak Polacy) musi uciekać za granicę

0

Zglos komentarz

M
malurus 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Bociany uciekają do Afryki,i lecą przez Bliski Wschód...Myślisz żę przez te pół roku mają TAM lepiej niż w Polsce ? :)

0

Zglos komentarz

E
ElManiaco 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sądzę że tak...tam mogą do nich tylko strzelać idioci...u nas jest znacznie trudniej. My mamy id****w na znacznie wyższych stanowiskach...

0

Zglos komentarz

Reklama