Reklama
Source: YouTube

Przydałby się pewien oświecony z kagankiem

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

czekaja na ciebie "adasiu,"specjalisto od oswiecen hahaha

0

Zglos komentarz

L
lunastruna 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Art.zostaw go nie wszyscy maja tyle czasu co Ty,ciagle podkresla ze oswiecal sie ?to niech teraz sie najmuje.

0

Zglos komentarz

L
lanzecka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

się, ku****wa, jedzie bocznymi drogami po Białorusi, to się, ku**wa uważa. U siebie nie jesteś, baranie.

0

Zglos komentarz

L
lunastruna 🌾 Wieśniak
11 lat temu

lanzecka kozo jedna agdzie na Bialorusi nie ma bocznych drog,a te cmućki to hyba od ciebie z zagrody

0

Zglos komentarz

Reklama