Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Studenci po studiach podejmują prace do których wystarczyłaby zawodówka. A z naszych podatków idzie kupa kasy na na pensje profesorów, utrzymanie budynków uczelni i stypendia dla studentów. Po co dotować wyższe uczelnie gdy i tak nie są potrzebni absolwenci. Sprywatyzować tak jak górników!

Studenci po studiach podejmują prace do których wystarczyłaby zawodówka. A z naszych podatków idzie kupa kasy na na pensje profesorów, utrzymanie budynków uczelni i stypendia dla studentów. Po co dotować wyższe uczelnie gdy i tak nie są potrzebni absolwenci. Sprywatyzować tak jak górników!

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

- Pani najwieksza wada? - Szczerosc. - Szczerosc?? Mysle, ze to zaleta, a nie wada... - Ch.j mnie interesuje co o tym myslisz.

0

Zglos komentarz

V
11 lat temu

fakt trzeba być wykształconym i inteligentnym (a nie obibokiem po dziadowskiej uczelni i kierunku bez przyszłości) to dobrze płatna praca wszędzie się znajdzie. jeżeli ktoś lubi zmywać to jego sprawa...

0

Zglos komentarz

Reklama