Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krystian94 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no niestety tak jest niedoceniany zawód , a jak juz pracujesz to masz stawkę 4 - 5 zł i 300 godzin w miesiącu.Pozdrwawiam

0

Zglos komentarz

B
berial666 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Niepełnosprawny dostanie Etat,a zdrowy będzie dymał na zleceniu aż padnie... Polskie realia...

0

Zglos komentarz

Reklama