Reklama
Reklama

Komentarze

19
H
hafen 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Polak? Dobre. A tak na marginesie, wszyscy jego rodacy nie muszą mieć wizy :)

0

Zglos komentarz

A
aio13 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie Polak ale i tak go lubię. Dwuznacznie można rozumieć ten opis. 1. Obejrzyj Autora Widmo. 2. Pomyśl dlaczego po 30 latach od zdarzenia chcieli go udupić podczas kręcenia Autora Widmo. W życiu wycierpiał swoje czego te dupki z USA nigdy nie będą w stanie pojąć bo mają hamburgery zamiast mó...

Nie Polak ale i tak go lubię. Dwuznacznie można rozumieć ten opis. 1. Obejrzyj Autora Widmo. 2. Pomyśl dlaczego po 30 latach od zdarzenia chcieli go udupić podczas kręcenia Autora Widmo. W życiu wycierpiał swoje czego te dupki z USA nigdy nie będą w stanie pojąć bo mają hamburgery zamiast mózgów.

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To nie Polak!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przecież to żyd, wiec jaki z niego Polak bez wizy?

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
11 lat temu

Gdyby to był każdy inny człowiek, już dawno, pan Tombo z wielką dzidą, pokazywałby mu w więzieniu, że jak się dobrze popieści to każdy się zmieści. Ale tak koszerny Romans P.(jak pe****l), jest broniony przez wszystkich członków establishmentu. Dlaczego tak się dziej, bo nie jest księdzem, przecież...

Gdyby to był każdy inny człowiek, już dawno, pan Tombo z wielką dzidą, pokazywałby mu w więzieniu, że jak się dobrze popieści to każdy się zmieści. Ale tak koszerny Romans P.(jak pe****l), jest broniony przez wszystkich członków establishmentu. Dlaczego tak się dziej, bo nie jest księdzem, przecież tylko oni to zwyrodniali pe****le. Dla oświeconych ludzi pokroju Romka wymyślono efebofila, określenie dobre jak wszystko w komunistycznej nowomowie. Wielki brat 2+ bezdobry chciałoby się rzec.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Polański to wspaniały reżyser i aktor, a ta szmatława ku****a sama mu się pchała do łóżka, jak każda inna ściereczka która chce zostać aktoreczką poprzez łóżko.

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

Ale to kolejny dowód na to że w Polsce schronienie i dobre życie mają złodzieje,kryminaliści,zboczeńcy a im bogatszy tym lepiej.Zresztą nie po darmo się mówi jak ukradniesz milion to nie jesteś już złodziejem tylko biznesmenem.Q-wa co za kraj.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przecież on nie mieszka w Polsce, tylko we Francji. Ma także francuskie obywatelstwo. Więc jak już go ktoś chroni, to Francja, a nie Polska.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Czym sie różni Polański od górnika? Polański miał tylko jedną trzynastke.

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
11 lat temu

Ha ha dobre ;-) ale pamiętaj , że tylko o jednej wiemy ! Ile ich było ??

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

yebany dzieciojeb*a gwalciciel!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

On jest Żydem! Qrfa!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

z ciebie maxi tez rodzina tak dumna jak z polańskiego :)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Zwłaszcza rodzice i dziadkowie, którzy pewnie są katolikami.

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
11 lat temu

taki z niego Polak jak z pe**ła żigolak

0

Zglos komentarz

S
Slowianin14 💩 JP 100%
11 lat temu

To nie Polak top Zyd nauczcie się w końcu odróżniać KMIOTY!!!

0

Zglos komentarz

S
sebutza 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kwestii przypomnienia - gościu ma od 40 lat obywatelstwo francuskie - poczytaj sobie przepisy o wizach we Francji...

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
11 lat temu

Wiadomo , Francuz to nie ciemny Polak

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
11 lat temu

żyd pe****l gnida

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pięknie się nam przedstawiłeś.

0

Zglos komentarz

M
matty1000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

właśnie, jaki Polak?

0

Zglos komentarz

G
gibbonx 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Co się chłopa czepiacie, przecież prawdziwy dżentelmen nie pyta kobiety o wiek.

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
11 lat temu

Tak ,ale żydzi nie są dżentelmenami !!!

0

Zglos komentarz

L
Lejbusz 🏹 Łowca
11 lat temu

Żyd A nie Polak!!!

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Jaki polak, zyd!

0

Zglos komentarz

Reklama