Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Obejrzyjcie film dokumentalny "Nie sąd cię skarze pe****lu" - jest tam nagrany z nim wywiad. Porażające. Pe****le powinni być izolowani na całe życie albo po wyjściu na stałe powinni mieć założoną opaskę elektroniczną w systemie SDE monitorującą ich miejsce pobytu.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

Tak, powinni mieć opaskę. Z liny konopnej, założoną na szyję.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Myślę, że TANIEJ "kula w łeb" - ale SYSTEM ŻYWI SIĘ TAKIMI "OFIARAMI"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

@boby niestety w naszym kraju nie ma kary śmierci. Są przypadki gdzie jest ona uzasadniona nawet dla jej przeciwników. Ten pe****l porwał dziecko i w wyniku czynności seksualnych (nie będę pisał jakich) doprowadził je do śmierci. Gdybym był rodzicem takiego dziecka przegryzłbym kraty by dorwać takie...

@boby niestety w naszym kraju nie ma kary śmierci. Są przypadki gdzie jest ona uzasadniona nawet dla jej przeciwników. Ten pe****l porwał dziecko i w wyniku czynności seksualnych (nie będę pisał jakich) doprowadził je do śmierci. Gdybym był rodzicem takiego dziecka przegryzłbym kraty by dorwać takiego pe****la.

0

Zglos komentarz

Reklama