Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Chcą rozliczać komunę a tu dziś mamy jeszcze gorsze układy jak za komuny. Czy ktoś tych dyrektorów i sędziów kiedyś pozwalnia i zabierze emerytury po 10-15 tys zł?

0

Zglos komentarz

K
kakakaka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dawajcie więcej wstawek bez źródła..

0

Zglos komentarz

Reklama