Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

kurde ale ty mu słodzisz no bez przesady aż tyle dobrego to on nie zrobił ...

0

Zglos komentarz

O
opus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

popieram , czarna plama w jego PREZYDENTURZE, mniej GADAJ więcej RÓB.

0

Zglos komentarz

M
Matel88Pl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pierdu pierdu nikt go nie lubi każdy che go pogonić a i tak wygra pewnie wybory. Lemingi w naszym kraju i tak zrobią to co mają zrobić

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak sobie przypominam prezydenture pokurcza to wesoły Bronek jest boski.

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

przywróćmy kogoś z "elyty" Kaczyńskich, będzie jeszcze weselej!

0

Zglos komentarz

Reklama