Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ot i cała Warszawka!

0

Zglos komentarz

K
krowal 😏 Szyderca
11 lat temu

Warszawka? Burak z Łomży. Zanim przypieprzysz się do Warszawy sprawdź dokładnie. Warszawiacy to wyginęli w Powstaniu. Teraz każdy może przyjechać za pracą i po miesiącu powiedzieć, że jest warszawiakiem. Ale prawda jest taka, że chłop wyjdzie z wiochy, ale wiocha z niego nigdy.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
11 lat temu

Niech go zamkną i wypieprzą klucz tak żeby już nikt go nie musiał więcej oglądać

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
11 lat temu

Wszysto w 100% przez edzie 😱

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
11 lat temu

Każdy jest kowalem swojego losu,nikt go nie zmuszał do jazdy pod wpływem twardych dragòw,jego wybòr,konsekwencje...itp,itde,cza brać na klate i nie pajacować-po prostu życie, yo

0

Zglos komentarz

Reklama