Reklama
Reklama

Komentarze

9
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Bo juz nic innego nie potrafia wymyślić, i opodatkują to , korwin o tym mowi od lat, wiec korwin jest lepszy ńiz unia.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
11 lat temu

Nasi politycy już biorą,uchwalając takie ustawy to muszą być na"haju"

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Bo marihuana posiada lecznicze właściwości, i jest to udowodnione. Jeśli miałaby pomagać ludziom to jak najbardziej powinno się ją do tego używać. Tylko istnieje obawa, że dzieciaki mogą po nią sięgać jak po zwykłe fajki.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

W Holandii dzieciaki nie palą ani fajek ani marihuany. I nie potrzeba im było lekcji religii aby tak wychować sobie dzieci.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

A ty popierasz PIS i jesteś za legalizacją? Coś ci się pomieszało. To właśnie ci co są dziś w PIS zdelegalizowali marihuanę! Bo kler im tak kazał i ten twój PIS nadal jest przeciw legalizacji. I pewnie będzie najbardziej drzeć ryja za zła UE znów nam coś narzuca tak jak legalizacje pigułek po.

A ty popierasz PIS i jesteś za legalizacją? Coś ci się pomieszało. To właśnie ci co są dziś w PIS zdelegalizowali marihuanę! Bo kler im tak kazał i ten twój PIS nadal jest przeciw legalizacji. I pewnie będzie najbardziej drzeć ryja za zła UE znów nam coś narzuca tak jak legalizacje pigułek po.

0

Zglos komentarz

P
PO_chwa 🏆 Master
11 lat temu

Ja za PIS ??? ja jestem za tym kto chce dobrze dla kraju np: Kukiz kto dobrze gada i robi w tym kierunku zasługuje na uwagę . A PO na pogardę. Nie mam też ulubionej drużyny piłkarskiej lubię wszystkie które pokazują dobrą piłkę.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Ale efekty twoich działań zwiększają tylko poparcie dla PISuaru. Bo jedziesz tylko po PO a nie po PISie. Czemu tak omijasz ten PIS. Kukiz w sumie też na PIS nie powiedział złego słowa. Pewnie wstąpi do PISu gdy wygra bo tam temu socjaliście najbliżej. W kwestii górników mówił z PISowcami tym samym g...

Ale efekty twoich działań zwiększają tylko poparcie dla PISuaru. Bo jedziesz tylko po PO a nie po PISie. Czemu tak omijasz ten PIS. Kukiz w sumie też na PIS nie powiedział złego słowa. Pewnie wstąpi do PISu gdy wygra bo tam temu socjaliście najbliżej. W kwestii górników mówił z PISowcami tym samym głosem. A ze kiedyś był antyklerykałem i śpiewał antyklerykalne piesenki to przeprosi i powie ze się wyspowiadał. Mohery lubią przyjmować nawróconych ateistów.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

To i ciebie f**kariusie przyjmą te straszne mohery, kiedy już choroba zajrzy ci do oczu i twój koniec będzie bliski. Tak samo miał Jaruzelski, Oleksy, a to były komuchy wysokiej rangi, nie takie ciecie jak ty.

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

Bo na wojnę wybiera się niewielu europosłów ale popalać to wielu się zdarzyło

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak na razie to unia sie stacza na dno, dobrze by bylo by kazdy kraj decydował za siebie,

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ja jestem ZA ,choć w życiu spróbowałem z dwa trzy razy zajarać

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

spokojnie, dowala akcyze i inne go**a, odechce wam sie palic zielone :). oni zawsze wyjda na swoje.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

jak zalegalizuja to akcyza itp powinna wynosic 200zl od grama .. tyton jeszcze ok ale legalizacja palenia zielonego to juz jest przegiecie beda teraz legalne cpuny

0

Zglos komentarz

Reklama