Reklama
Source: YouTube

Chłopiec w Rosji właził na Żuraw wieżowy

przez forgor — 11 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
O
Odyn30 🎖️ Snajper
11 lat temu

Az mnie calego ciarki przeszly. Ale to Ruski, nie zdziwil bym sie jak by wyszedl zaraz zza tego ogrodzenia.

0

Zglos komentarz

F
fvvc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

z tej wysokości na beton, to pewnie mokra plama po nim została

0

Zglos komentarz

G
gpah 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Po co wchodził ?

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Może był pijany ?

0

Zglos komentarz

Reklama