Reklama
Reklama

Komentarze

7
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

było to już. postaraj się bardziej bo urban nie da ci wypłaty.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

moze dlatego szlachetny ze bez gumki, po bozemu?

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

Zastanawiające jest wręcz chore zainteresowanie jurka pe****lią , ale pe****lią tylko w kościele którą potępia ,ale broni lewackich pe****li.Dla mnie każdy pe****l to g**j , który zasługuje na obcięcie jaj,ale juruś wielokrotnie bronił tu świeckich gnoi pe****li.To ciągłe grzebanie i zainteresow...

Zastanawiające jest wręcz chore zainteresowanie jurka pe****lią , ale pe****lią tylko w kościele którą potępia ,ale broni lewackich pe****li.Dla mnie każdy pe****l to g**j , który zasługuje na obcięcie jaj,ale juruś wielokrotnie bronił tu świeckich gnoi pe****li.To ciągłe grzebanie i zainteresowanie tym zboczeniem ,ale jednoczesna obrona nieksięży pe****lów jest zastanawiająca.juruś czy ty jesteś lewackim pe****lem?Wy lewacy chcieliście legalizacji tego zboczenia

0

Zglos komentarz

B
bbooratt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

1. Oskarżony nie równa się winny. 2. Polański jest winny a jednak go 'mejstrim' broni, a nawet uważa za ofiarę. 3. Papież Franciszek jeśli się nie mylę powiedział bardzo mądre słowa, że 'z księżmi jest jak z samolotami- słychać tylko o tych, które spadną'.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

OBAJ JESTESCIE SZLACHETNI !!. JEDEN SKUBIE PORTFELE BEZMOZGIEJ TEPOCIE UMYSLOWEJ A DRUGI DOLNE CZESCI CIALA NIELETNIEJ MLODZIEZY !!!.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A ogolnie to po pierwsze te zdjecie wstawiłeś wczesniej tylko z innym podpisem , a po drugie to pietnujesz pe****lie w KK , a jednoczesnie włączysz z kolegami o legalizację pe****lii i to twoi wymyślili pojęcie pozytywnej pe****li, bo dla lewakow pe****lami sa tylko ksieza , lewicowcy nie maja pedof...

A ogolnie to po pierwsze te zdjecie wstawiłeś wczesniej tylko z innym podpisem , a po drugie to pietnujesz pe****lie w KK , a jednoczesnie włączysz z kolegami o legalizację pe****lii i to twoi wymyślili pojęcie pozytywnej pe****li, bo dla lewakow pe****lami sa tylko ksieza , lewicowcy nie maja pe****li oni kochaja dzieci.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A wlasnie jak to jest ,ostatnio max. Bronił pe****la Polańskiego, bo polanski jest lepszym pe****lem i mu wolno, ciekawe ze nie widzialem twego potepiajacego komentarza, czy ty tez uważasz ze pe****lia wystepuje tylko w KK, a reszta to juz kocha dzieci?

0

Zglos komentarz

Reklama