Podobne posty
Komentarze
7było to już. postaraj się bardziej bo urban nie da ci wypłaty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zastanawiające jest wręcz chore zainteresowanie jurka pe****lią , ale pe****lią tylko w kościele którą potępia ,ale broni lewackich pe****li.Dla mnie każdy pe****l to g**j , który zasługuje na obcięcie jaj,ale juruś wielokrotnie bronił tu świeckich gnoi pe****li.To ciągłe grzebanie i zainteresow...
Zastanawiające jest wręcz chore zainteresowanie jurka pe****lią , ale pe****lią tylko w kościele którą potępia ,ale broni lewackich pe****li.Dla mnie każdy pe****l to g**j , który zasługuje na obcięcie jaj,ale juruś wielokrotnie bronił tu świeckich gnoi pe****li.To ciągłe grzebanie i zainteresowanie tym zboczeniem ,ale jednoczesna obrona nieksięży pe****lów jest zastanawiająca.juruś czy ty jesteś lewackim pe****lem?Wy lewacy chcieliście legalizacji tego zboczenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1. Oskarżony nie równa się winny. 2. Polański jest winny a jednak go 'mejstrim' broni, a nawet uważa za ofiarę. 3. Papież Franciszek jeśli się nie mylę powiedział bardzo mądre słowa, że 'z księżmi jest jak z samolotami- słychać tylko o tych, które spadną'.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
OBAJ JESTESCIE SZLACHETNI !!. JEDEN SKUBIE PORTFELE BEZMOZGIEJ TEPOCIE UMYSLOWEJ A DRUGI DOLNE CZESCI CIALA NIELETNIEJ MLODZIEZY !!!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ogolnie to po pierwsze te zdjecie wstawiłeś wczesniej tylko z innym podpisem , a po drugie to pietnujesz pe****lie w KK , a jednoczesnie włączysz z kolegami o legalizację pe****lii i to twoi wymyślili pojęcie pozytywnej pe****li, bo dla lewakow pe****lami sa tylko ksieza , lewicowcy nie maja pedof...
A ogolnie to po pierwsze te zdjecie wstawiłeś wczesniej tylko z innym podpisem , a po drugie to pietnujesz pe****lie w KK , a jednoczesnie włączysz z kolegami o legalizację pe****lii i to twoi wymyślili pojęcie pozytywnej pe****li, bo dla lewakow pe****lami sa tylko ksieza , lewicowcy nie maja pe****li oni kochaja dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wlasnie jak to jest ,ostatnio max. Bronił pe****la Polańskiego, bo polanski jest lepszym pe****lem i mu wolno, ciekawe ze nie widzialem twego potepiajacego komentarza, czy ty tez uważasz ze pe****lia wystepuje tylko w KK, a reszta to juz kocha dzieci?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane