Reklama
Ogólnie zauważyłem, że siedzę coraz więcej na fotce

Ogólnie zauważyłem, że siedzę coraz więcej na fotce

przez rene30 — 11 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
kukid1987 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a siostra jaki ma nick :D

0

Zglos komentarz

A
alinek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

czyli ta patologia jest rodzinna, a gdzie reszta rodzinki?

0

Zglos komentarz

G
gula_numero_uno 🌾 Wieśniak
11 lat temu

daj numer o siostry

0

Zglos komentarz

Reklama