Reklama
Reklama

Komentarze

15
M
marcelus666 💩 JP 100%
11 lat temu

przecież to jest gościu

0

Zglos komentarz

S
StachTraktorzysta 🎖️ Snajper
11 lat temu

Cham, a nie gościu.

0

Zglos komentarz

M
maddub 😏 Szyderca
11 lat temu

Naoglądał/naoglądała się wikingów

0

Zglos komentarz

J
jablonowiak 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak tylko to zobaczyłem pomyślałem tak samo.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Z tyłu można dorysować drugą twarzy, fryzura już jest ;)

0

Zglos komentarz

D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Trzeba mieć nasrane żeby tak się obciąć

0

Zglos komentarz

G
GrellSutcliff 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mógł jakiś tępy fryzjer zwalić robotę. Ogólnie ludzie obcinają się podobnie, ale nie nie cisną na łyso i nie tak wysoko. Undercut się to nazywa, czy coś.

0

Zglos komentarz

C
chrisling 🌾 Wieśniak
11 lat temu

cipe se tak ogól !!!!

0

Zglos komentarz

W
wkiara 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Facet w peruce.

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
11 lat temu

widać że nie jest to blondyn-ka

0

Zglos komentarz

S
sarsaparilla 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ślady od uprzęży pozostały...

0

Zglos komentarz

B
betatester 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Niemka. :D

0

Zglos komentarz

A
atrix1983 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jakby mi się tak moja wygoliła to zamknął bym w piwnicy i nie wypuszczał do ludzi.

0

Zglos komentarz

C
coupello 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdyby Josef Fritzl znał wtedy ta wymowke wygolił by tak całą rodzinę

0

Zglos komentarz

K
killing_joke 😏 Szyderca
11 lat temu

Z tyłu można buźkę domalować, będzie Two-face...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

a fuuuuuuu!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

C
coupello 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ta fryzura nazwa sie pewnie grzywką do tyłu :)

0

Zglos komentarz

K
Krasnolistka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Za wielka głowa, albo za mała peruka.

0

Zglos komentarz

P
proboszczu-1234 😏 Szyderca
11 lat temu

koza ją obgryzła

0

Zglos komentarz

Reklama