Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

TO NIE BYL NORMALNY UMYSLOWO POLAK - TO MUSIAL BYC UKRAINIEC , TAKICH PRZESIEDLENCOW BAAARDZO DUZO W TYM WOJEWODZTWIE !!

0

Zglos komentarz

B
bonaparte303 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kvrwa!! gdzie robią takich p0pi*******ych ludzi, tosz to byle z**b@ane nie człowiek, hvj im w dvpe cvvelom!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Zbydlęcenie tego narodu jest porażające. Już się pod celą zajmą śm***iem.

0

Zglos komentarz

Reklama