Reklama
Reklama

Komentarze

13
J
jusef19 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wada wymowy to nie choroba

0

Zglos komentarz

Z
zdzich1890 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zapewne chodzi o ta żeby dzieci nie były chore na grype, czy może jakąś angine, no ale tylko się domyślam.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

No i gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

E
elliott 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wstawiający pewnie nie wie, czym zajmuje się logopeda.

0

Zglos komentarz

E
elliott 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Z katerem/zatkanym nosem czy kaszlem też nie ma sensu iść do logopedy.

0

Zglos komentarz

D
dommik78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wiochą dla wstawiającego i admina że to na głównej jest.

0

Zglos komentarz

W
wolfsangel5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Admin osiągnął kolejny poziom debi.lizmu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

admin to biedak obrzarty guwnem

0

Zglos komentarz

D
dombek81 😏 Szyderca
11 lat temu

dość!!ostatni raz jestem na tej stronie. Wstawiający de**l a admin jeszcze bardziej niedorozwinięty. ręce opadają. z dnia na dzień ta strona schodzi na psy a dziś sięgnęła dna...

0

Zglos komentarz

L
llmario 🌾 Wieśniak
11 lat temu

intelektualna bieda...

0

Zglos komentarz

D
donn 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakim cudem to jest na plus w ocenach? :D

0

Zglos komentarz

P
plamka81 🌾 Wieśniak
11 lat temu

co za de**l z tego admina!!!

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

no i gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

Reklama