Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
dawus007 💩 JP 100%
11 lat temu

drogi de**lu! go**o po koniu mozna zostawic na ulicy z tego wzgledu ze sie rozklada! A po drugie mozna jechac koniem po sciezce rowerowej! Bo to pojazd bez silnikowy!!!!!!!

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
11 lat temu

Kr***nie każde gó**o się rozkłada, a ścieżka rowerowa jak nazwa wskazuje jest dla rowerów. Jesteś taki głupi sam z siebie, czy masz jakieś bonusy za to?

0

Zglos komentarz

T
Treevill 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to ju? by?o wiele razy. kon policyjny bedacy na sluzbie moze s**c gdzie mu sie podoba.

0

Zglos komentarz

M
marcinsz3 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Toż to Teatralka w Poznaniu(-:

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Też poznaję...tej ;)

0

Zglos komentarz

R
rezatylachiw 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Co wolno wojewodzie............... :D

0

Zglos komentarz

R
romanWioska 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jest wydział wewnętrzny i wojewódzka

0

Zglos komentarz

T
TYGRYZ-1984 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Było to już na głównej kilka razy, więc postanowiłem wstawić to kolejny raz bo i tak nic mi nie zrobicie.

0

Zglos komentarz

Reklama