Reklama
Reklama

Komentarze

11
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Na tych obrazach Jezus wygląda jak baba a szczególnie na tym z prawej! Kto to takie obrazy malował? Czy ten ktoś nie wie jak wyglądają mężczyźni? A potem teisci się napatrzą na to w rurki wskakują bo chcą być tacy jak Jezus.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Promował Gender :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

Po pierwsze jeśli już coś to wyglądał jak "KOBIETA" wiejski szowinisto, baba to określenie którym sobie możesz operować u siebie na wsi. Po drugie takie to były czasy,że mężczyźni nosili długie włosy, wg. ciebie miał się strzyc na "amerykańskiego żołnierza"? Po trzecie twarz Cher...

Po pierwsze jeśli już coś to wyglądał jak "KOBIETA" wiejski szowinisto, baba to określenie którym sobie możesz operować u siebie na wsi. Po drugie takie to były czasy,że mężczyźni nosili długie włosy, wg. ciebie miał się strzyc na "amerykańskiego żołnierza"? Po trzecie twarz Cherubina, nie czyni z mężczyzny kobiety.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No i tu doman masz racje... Ale i tak chętnie bym cie moim psem poszczuł :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

nie strasz, nie strasz bo się zestraszysz

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jak tylu patrzy to i strach po ślubie. Mnie babcia straszyła jak byłem mały: nie rób tego czy tamtego, bo bozia patrzy, bo dziadziuś patrzy na ciebie z nieba, bo ciocia Gienia nad tobą czuwa dniem i nocą... Jak miałem z 6 lat, to na któryś wakacjach do kibla chodziłem po ciemku, żeby nikt nie patrzy...

Jak tylu patrzy to i strach po ślubie. Mnie babcia straszyła jak byłem mały: nie rób tego czy tamtego, bo bozia patrzy, bo dziadziuś patrzy na ciebie z nieba, bo ciocia Gienia nad tobą czuwa dniem i nocą... Jak miałem z 6 lat, to na któryś wakacjach do kibla chodziłem po ciemku, żeby nikt nie patrzył, jak klocka stawiam.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Ty sie śmiej... Połowa posłów PISu sie z tych powodów nie onanizowała :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

gruche wali każdy facet, nawet regularnie współżyjący z kobietą, ale tylko jurek-desperat jest z tego tak dumny, że głosi o tym na forach publicznych :-)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

A są tacy jak doman którzy gruchę walą nie tylko sobie :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

chciałbyś nam coś jeszcze opowiedzieć o swoich przeżyciach z dzieciństwa :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

O analu na plebani opowiadam tylko przyjaciołom :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

każdy ma swoje hobby :-)

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Autor to wiochmen. To jest do wynajęcia. Nikt nie zmuszał tylko sam chciał. De**lu.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Dawaj adres to wyślę ci swoją brudną bielizne.

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

Jak patrzę na tego pasibrzucha z zakrytym pyskiem to też bym się z nim bał uprawiać seks przed w trackcie i po ślubie. Ciekawe jaki desperat chciałbym uprawiać z nią seks ?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jakiego pasibrzucha? Przesadzasz, po prostu jest zgarbiona i tak wygląda. Wyprostuje się, założy fajną s**ienkę i już inaczej wygląda :P A twarz zakryta z oczywistych powodów.

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

a co to jest k*wa transformers ? :P

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Tak. Kobieta to taki transformers :P Ja w byle jakiej koszulce też wyglądam niedbale, ale kiedy założę coś fajnego, rozpuszczę włosy... ;P

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Gosiu nie pierdziel... Ty nawet w worku po ziemniakach była byś seksowna :)

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

a właśnie, że ja o wiele bardziej lubię cię w spiętych włosach i byle jakiej koszulce, wyglądasz wtedy bardzo wyzywająco, lubie przy tym gdy jesteś wulgarna i patrzysz na mnie takim wzrokiem pełnym pożądania :)))

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Haha! No, muszę przyznać, że masz ciekawe sny... ;D

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Sami ruchacze na tej wiosce

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

Juz nie udawaj niepokalanej dziewicy magloska

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

No przecież nie udaję :P W ciążę zaszłam normalną drogą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Urocze miejsce :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Zrelaksowałabyś się w takim miejscu, co? ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

pewnie! :) robiłabym sobie ciągle selfie i przesyłała do Jurka :)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
11 lat temu

kazia....kiedy byłaś u mnie...po cyckach nie kojarzę

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

w Kołobrzegu ??? a czemu fotka jest z Rumuni ??

0

Zglos komentarz

D
domi9980 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chyba pojadę do Kołobrzega.

0

Zglos komentarz

I
Izabela-Skorupa 💩 JP 100%
11 lat temu

J*bana.

0

Zglos komentarz

R
Rafalala-Kuku 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To do mnie?

0

Zglos komentarz

I
Izabela-Skorupa 💩 JP 100%
11 lat temu

Tak. Do ciebie transwestytko psychopatko.

0

Zglos komentarz

I
Izabela-Skorupa 💩 JP 100%
11 lat temu

na hejterow tez sie znajdzie sposob,powtarzam nie bede grzeczna. Izaela Jadwiga

0

Zglos komentarz

G
grisia 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Matko Bosko! Sam Jezus i 3 dziewice O

0

Zglos komentarz

L
lukacy79 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Weź mnie. Mistrzostwa Europy w siatce w Łodzi kobiet, kilka lat wstecz. Zero innych miejsc, mój babiszon wynajmuje pokój. Jedziemy. Na miejscu pani oświadcza że dokwaterowała nam towarzystwo. Dobrze że w innym pokoju. Dwa misiaki 120 żywej wagi. Babiszon się kąpie. Stoje na straży. Babiszon wychodzi...

Weź mnie. Mistrzostwa Europy w siatce w Łodzi kobiet, kilka lat wstecz. Zero innych miejsc, mój babiszon wynajmuje pokój. Jedziemy. Na miejscu pani oświadcza że dokwaterowała nam towarzystwo. Dobrze że w innym pokoju. Dwa misiaki 120 żywej wagi. Babiszon się kąpie. Stoje na straży. Babiszon wychodzi. Jeden z miśków nuci "Hej dziewczyno, spójrz na misia." Tylko jedna noc. Śpię z gaśnicą z samochodu.

0

Zglos komentarz

Reklama