Reklama
Reklama

Komentarze

6
J
janosik1971 🏹 Łowca
11 lat temu

Mój syn wyje/bałby mu zanim ręke na niego by podniósł. Dodam może że umie odróżnić dobro od zła i nauki obcych ludzi są mu niepotrzebne.

0

Zglos komentarz

K
krzychum4 😏 Szyderca
11 lat temu

Ciebie też syn leje, zanim podniesiesz na niego rękę? Jeśli komuś religia jest nie potrzebna, to po co chodzi na takie lekcje?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Czyli jak komuś jest potrzebna religia to musi pozwolić dać się księdzu wyżyć?

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
11 lat temu

Lejemy się nawzajem :D

0

Zglos komentarz

K
krzychum4 😏 Szyderca
11 lat temu

jurek1102 oczywiście, że nie, ksiądz tu źle postąpił i nie ważne jest to co wcześniej zrobił ten uczeń.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No to jednak się zgadzamy Krzychu :)

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
11 lat temu

Skąd wiadomo, że to klecha? Bełkocze coś pod nosem, koloratki nie widać, krzyża na ścianie też nie. Nie żebym bronił zwyrodnialca, co to to nie. Po prostu chciałbym poznać szerszy kontekst sprawy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gdyby mój syn dostał słusznie , to bym mu poprawił , ale jeżeli by dostał za nic , to poczekał bym na takiego pod szkołą

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A co to znaczy słusznie wg. ciebie? Pozwalasz bić swoje dzieci jakimś łachudrom? Fajny z ciebie ojciec, nie powiem. Ode mnie za sam fakt podniesienia ręki na syna dostałby taki łomot, że więcej na nikogo ręki by nie podniósł. Od kary jest ojciec, a nie ksiądz czy ktokolwiek inny. kapujesz?

A co to znaczy słusznie wg. ciebie? Pozwalasz bić swoje dzieci jakimś łachudrom? Fajny z ciebie ojciec, nie powiem. Ode mnie za sam fakt podniesienia ręki na syna dostałby taki łomot, że więcej na nikogo ręki by nie podniósł. Od kary jest ojciec, a nie ksiądz czy ktokolwiek inny. kapujesz?

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
11 lat temu

Jeżeli ktoś pracuje z młodzieżą, dziećmi, nie powinien podnosić na nich ręki. Zawód pedagoga to w pewnym sensie powołanie a takie zachowanie świadczy tylko o nieudolności.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Dlatego w szkole powinni pracować pedagodzy a nie księża.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
11 lat temu

jurek1102 popieram w 100%

0

Zglos komentarz

L
lemansky1979 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Na miejscu ucznia, zatukłbym klechę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jak można oceniać głupi film skoro "NIE WAŻNE Co NA FILMIE, WAżNE KTO NAGRYWAŁ"

0

Zglos komentarz

V
viteek_2 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Innego zachowania się spodziewaliście po słudze bożemu miłującego pokój bo ja nie.

0

Zglos komentarz

Reklama