Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Powinni tego kibica pościć do tych kibol skoro sam chce do nich iść. Po co w ogóle policja stoi pomiędzy nimi a niech się pozabijają i będzie spokój.

0

Zglos komentarz

L
luk2727 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Małpy na drzewo. Umysły nieskalne myślą . ..

0

Zglos komentarz

M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

zastawiam się na co czekała straż jak ten miły pan przechadzał się po murawie :]

0

Zglos komentarz

Reklama