Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

A co tu się dziwić ze ludzie boją się latać gdy od 5 lat mówi się tylko o katastrofie lotniczej.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Gdyby to była katastrofa pajacu, to już nikt by nie mówił. Twoi bracia, postkomunistyczne kacapy maczały w tym brudne łapska, a teraz plują nam w twarz i się śmieją, a sprzedajny rząd na to przystał.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A wiesz ilu ludzi sie wzbogaciło na tej budowie , ilu urzednikow, kolesi partyjnych, lotnisko jest klapa gospodarcza ale nie bylo bezcelowe.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

A na peronie we Włoszczowej dalej staje Intercity?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Pendolino staje ;))

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

A jak to się odmienia? Komu, czemu staje?

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak ma być "czemu", to chyba Pendolinowi ;D

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
11 lat temu

W Radomiu mają chytrą babę, więc to do czegoś zobowiązuje :)

0

Zglos komentarz

S
Saczers 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kto miał zarobić na budowie tego lotniska to już zarobił, znając Polskie realia to juz przed rozpoczęciem budowy niejeden urzędas zgarnął na przekrętach niezłą kasę i teraz klepie murzynki po d**ach na Antylach.

0

Zglos komentarz

K
kibol1515 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wszyscy wyjechali ;]

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
11 lat temu

Kolejna propolityczna wstawka. gdzie argumenty i cały artykuł? Skrót id**tyczny. Propaganda przedwyborcza.

0

Zglos komentarz

Reklama