Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

W każdym okupowanym przez III Rzesze państwie znalazłoby się kilkuset prawaków, którzy współpracowali z nazistami. Na Ukrainie takich współpracujących z Hitlerem banderowców było o wiele więcej. A we Francji kolaboranci mieli nawet swój kraj Francję Vichy.

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
11 lat temu

ale tylko w Polsce grozila kara smierci za pomoc zydom ze wszystkich okupowanych krajow ochotnicy tworzyli vafen SS tylko Polakow tam braklo teraz to powinni ambasadora usa wydalic niech swiat sie dowie co za sc****o oczernia Polske

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
11 lat temu

na gazeta . pl aż komentarze zablokowali

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
11 lat temu

Polska ambasada już stanowczo i ostro przeprosiła?

0

Zglos komentarz

Reklama