Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bobwiocha 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a moze tak nie bylo co?

0

Zglos komentarz

R
rwd7 🎖️ Snajper
11 lat temu

no bylo Wolinska biedna przesladowana zydowka musiala zabijac Polakow

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

po załamaniu nerwowym, po nie udanym związku - za dużo PO

0

Zglos komentarz

G
geniuszczura 🎖️ Snajper
11 lat temu

ten demotywator jest bardzo dobry

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

GRATULUJĘ "OSKARA" - Polacy!!! tj "dla zabawy Cygan dał się powiesić"

0

Zglos komentarz

S
seledynowy 🏹 Łowca
11 lat temu

Największą "polską" organizacją kolaborującą z hitlerowcami było żydowskie gestapo. Specjalizowało się w znęcaniu się nad tymi Polakami, których naziści uznali za żydów.

0

Zglos komentarz

V
virtual_1 💩 JP 100%
11 lat temu

Ale petycji i tak nikt nie podpisze bo po co. Lepiej sobie ponarzekać http...

0

Zglos komentarz

V
virtual_1 💩 JP 100%
11 lat temu

Ale petycji w sprawie przeproszenia Polaków na stronie białego domu i tak nikt nie podpisze bo po co. Lepiej sobie ponarzekać

0

Zglos komentarz

Reklama