Reklama
Reklama

Komentarze

3
F
FireCrow 😏 Szyderca
11 lat temu

To się nazywa oszczędność. Nie musi płacić za dodatkowy napój. Z małym kubkiem nie ma dolewek w nieskończoność

0

Zglos komentarz

M
mlodypisto 🌾 Wieśniak
11 lat temu

oszczędza, za kibel musiałby złotówkę zapłacić

0

Zglos komentarz

G
gigabyte36 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dolewka gratis

0

Zglos komentarz

Reklama