Reklama
Source: YouTube

Dziewuszka po kundlu sprząta się.

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
S
siwythc666 ⚔️ Jedi
11 lat temu

fajna blondynka ;-)

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
11 lat temu

ta druga też fajna ale ma jakiś taki koński wyraz twarzy...

0

Zglos komentarz

H
hrabia69 🌟 Padawan
11 lat temu

Brawo może w końcu do jej pustego łba dotrze, że się sprząta po swoim psie. Miałem 14.lat psa i sprzątałem to żadna ujma, ale królowa nie musi wiec dostała prezent.

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

tępa dzida w mercedesie.powinna jej to w twarz rzucić.brawa dla małolaty.u nas też tego nie brakuje.

0

Zglos komentarz

X
xavier100 😏 Szyderca
11 lat temu

Powinna jej maseczke na morde nalozyc :)

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

no tak, przecież księżniczka ze swojego powozu nie wysiądzie, by po piesku posprzątać!

0

Zglos komentarz

H
hrabia69 🌟 Padawan
11 lat temu

:)

0

Zglos komentarz

P
pipi71 🌾 Wieśniak
11 lat temu

idę sobie swoją wąską uliczką z moim wielkim białym psem, któty ma bardzo owłosione jak afgan łapy, a tu stoi w poprzek chodnika baba i nie ma jak jej ominąć. pukam w szybkę i grzecznie zwracam jej uwagę po pierwsze znak akaz zatrzymywania i postoju, po drugie całkowicie zablokowała przechodniom prz...

idę sobie swoją wąską uliczką z moim wielkim białym psem, któty ma bardzo owłosione jak afgan łapy, a tu stoi w poprzek chodnika baba i nie ma jak jej ominąć. pukam w szybkę i grzecznie zwracam jej uwagę po pierwsze znak akaz zatrzymywania i postoju, po drugie całkowicie zablokowała przechodniom przejście, a ona do mnie GDZIE LEZIESZ Z TYM PSEM. ominęłam ją przez błoto ikałużę wielkości jeziora i poszłam, jak moje :MALEŃSTWO: SIĘ ZESRAŁO jak zwykle posprzątałam trawnik i wracając rozmazałam jej to na szybie od pasażera. ludzie mi gratulowali

0

Zglos komentarz

H
henda 🌟 Padawan
11 lat temu

Gratuluje Ci śmierdzącej ręki

0

Zglos komentarz

A
artarus 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

wielkie BRAWA dla blondyny :D

0

Zglos komentarz

Reklama