Reklama
Reklama

Komentarze

16
B
bebul 🌾 Wieśniak
11 lat temu

dobrze mu tak. powinni jeszcze po nim przejechać. Byloby mniej de**li

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Pan Bóg nierychliwy ,ale sprawiedliwy.

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
11 lat temu

I teraz bym wysiadł i mu połamał ręce i nogi...

0

Zglos komentarz

S
Suri15 💩 JP 100%
11 lat temu

W garach lub internecie

0

Zglos komentarz

S
stivo123 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Hahahah ale nie mota

0

Zglos komentarz

B
Big_Alu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Patrz w lusterka - motocykle są wszędzie. :)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
11 lat temu

widać,że to pokolenie niedouczonych gimbusów którzy nie mają pojęcia o podstawowych prawach fizyki..

0

Zglos komentarz

V
Vicever 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Miooota nim jak szatan :)

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Typowe zachowanie motocyklistów

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
11 lat temu

Kierowca osobówki teraz powinien jeszcze zatrzymać się i przyje..ć temu motocykliście.

0

Zglos komentarz

M
men1673 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bardzo dobrze, jeszcze liść by mu się należał, by na przyszłość już więcej tak nie próbował.

0

Zglos komentarz

K
klajp 🌾 Wieśniak
11 lat temu

szkoda że wstał

0

Zglos komentarz

J
11 lat temu

haha motocyklista jak z kozi du py trąbka

0

Zglos komentarz

S
St.sisi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

patrz w lusterka motocykle są wszędzie.

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze tak motocyklowej sz****e.

0

Zglos komentarz

Z
Zubkownik 🏹 Łowca
11 lat temu

Bycie id**tą to jak widać niebezpieczne zajęcie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Nie można wyprzedzać z prawej przez motocyklistów w obrębie jednego pasa !

0

Zglos komentarz

Reklama