Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pepe333 🌾 Wieśniak
11 lat temu

uważam że te dwie niby damy choć tak naprawdę wieśniary powinny jeść,ale z osranych wiaderek

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
11 lat temu

A kto miał jeść z porcelany ? W polskim obozie to polska lady mogła tylko niemiecką ugościć , żydówki to ochłap dostały ...

0

Zglos komentarz

Reklama