Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
lysyrkc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie wiadomo kto pierwszy kozaczył bo na filmiku jest pokazany wycinek.Może koleś co odwalił a póżniej jeszcze jak fra jer gazem psikał.....

0

Zglos komentarz

C
closterable 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Każda metoda obrony jest dobra. Najlepsza moim zdaniem kula między oczy. N cwaniaków działa najlepiej.

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
11 lat temu

"jak dostał gazem to nawet odjechać nie potrafił" No ku**** dziwne żeby potrafił.

0

Zglos komentarz

A
AlrAunA 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dobrze tak frajerzynie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Czemu większość de**li w rosji (specjalna pisownia) jeździ bmw lub tym co na tym filmiku ?!

0

Zglos komentarz

Reklama