Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ciekawe czy ten kto to pisał myśli, że to rozwiąże problem? Albo że jest fajny? tak naprawdę górą jest osoba rysująca siusiaki. Pewnie f**tki będą się pojawiać dalej a jedyne co mogą zrobić mieszkańcy to wywiesić jakąś żałosną kartkę i modlić się żeby ten ktoś przestał rysować xD

Ciekawe czy ten kto to pisał myśli, że to rozwiąże problem? Albo że jest fajny? tak naprawdę górą jest osoba rysująca siusiaki. Pewnie f**tki będą się pojawiać dalej a jedyne co mogą zrobić mieszkańcy to wywiesić jakąś żałosną kartkę i modlić się żeby ten ktoś przestał rysować xD

0

Zglos komentarz

A
anilorak144 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Widać że jeszcze nie przeczytał :)

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Takie "ogłoszenie" tylko zmotywuje go do dalszego rysowania penisów..

0

Zglos komentarz

Reklama