Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
ezi000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to chyba miejscowka dla palacych

0

Zglos komentarz

G
gospelek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No kapitalne, świetne , tylko nadaje się na wioche.

0

Zglos komentarz

K
kisiu07 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja mogę to skomentować tak. Posiada jeden grzejnik z termometrem (jeśli to licznik zużytego grzania po środku) przez dom idzie gorąca woda szeregiem spiralnych rurek ogrzewających mieszkanko i wypada na dwór do grzejnika chłodząc się i nabijając mniej na licznik ;)

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
11 lat temu

oszukiwanie licznikow level master

0

Zglos komentarz

Reklama