Reklama
Reklama

Komentarze

9
M
MoniQaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma to jak zrobić zdjęcie monitora -.-

0

Zglos komentarz

B
budzyniek 💩 JP 100%
14 lat temu

Ach. A tyle razy było żeby robić screen

0

Zglos komentarz

W
wu-zeta 🎖️ Snajper
14 lat temu

Na wygrzewanie to chyba sauna....

0

Zglos komentarz

N
nika87 😏 Szyderca
14 lat temu

bravo podwójna wiocha :) 1.focia z solarium 2.focia monitora :D

0

Zglos komentarz

S
Sapphire 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Buahahaha :D Koleś na fotce to nic! Screenshot wymiata - to dopiero wiocha pełną parą :D

0

Zglos komentarz

K
Kamex 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Na klawiaturze na linii wszystkich F jest klawisz: Print Screen. Jego zadaniem jest robienie zdjęć tego, co znajduje się na ekranie. Później wklejamy do np. painta, zapisujemy i gotowe! :) Mam nadzieję, że pomogłem. Chyba jako jedyny napisałem jak to się robi.

0

Zglos komentarz

W
wiej-ska19 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja ni jestem zwolennikiem dodawania jakichkolwiek zdjęć prywatnych na portale społecznościowe. Nie widzę w tym żadnego sensu .

0

Zglos komentarz

W
whiter78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe czy imię i nazwisko zamazał markerem na monitorze :DDD

0

Zglos komentarz

C
chrisling 🌾 Wieśniak
11 lat temu

buahahaha i pokazuje wszystkim jak on to się wygrzał nie mylić że opalił!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama