Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mxii 🎖️ Snajper
11 lat temu

Cale szczęście, ze pasy nie są 5m obok.

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
11 lat temu

całe szczęście że rowerzyści nie jeżdżą po chodnikach i po przejściach dla pieszych.

0

Zglos komentarz

I
inwalidaTDI 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a wy jak chu... jezdzicie po przejsciach dla pieszych to jest dobrze gdzie nie mam przejazdow rowerowych to ok

0

Zglos komentarz

Reklama