Reklama
Reklama

Komentarze

30
T
thyr 🎖️ Snajper
11 lat temu

Donald juz w tej brukseli kompletnie sfiksowal

0

Zglos komentarz

M
Marek85390 💩 JP 100%
4 lata temu

Czego. Ty. Swoje dziecko uczysz.jarania szlugów

0

Zglos komentarz

B
botocelli 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hahaha donald co oni ci w tej europie zrobili

0

Zglos komentarz

M
MrFoto 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Donek ma syna ???

0

Zglos komentarz

C
czymduch 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dzieciństwo donalda

0

Zglos komentarz

S
slodki25x 🌾 Wieśniak
11 lat temu

:D bez kitu podobny do tuska

0

Zglos komentarz

M
monkey22 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przecie to DONEK

0

Zglos komentarz

P
Picho 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hahaha tusk ty patolu :D

0

Zglos komentarz

A
atram2604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Niestety właśnie tak bywa, że od dzieciaka popełniamy błędy z różnymi nałogami, niby dla fanu, z ciekawości, bo inni też piją/palą, a co gorsza biorą. A później w dorosłym życiu ciężko jest zerwać z nałogiem.I dlatego pewnie dorośli chcą tak dzieci przestrzec bo im się nie udało. Ot co, to moje zdan...

Niestety właśnie tak bywa, że od dzieciaka popełniamy błędy z różnymi nałogami, niby dla fanu, z ciekawości, bo inni też piją/palą, a co gorsza biorą. A później w dorosłym życiu ciężko jest zerwać z nałogiem.I dlatego pewnie dorośli chcą tak dzieci przestrzec bo im się nie udało. Ot co, to moje zdanie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przecież to młody Donald Tusk podczas wakacji pod gruszą:)

0

Zglos komentarz

M
maciejos78 😏 Szyderca
11 lat temu

To nie jest jego dziecko! Po prawej widać wyraźnie, że Donald Tusk trzyma na kolanach małęgo Józefa Bąka!

0

Zglos komentarz

A
atram2604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A kto tu mówi o latach?? Lepiej późno niż wcale :) A Pan jest taki bez nałogowy...Gratuluję

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
11 lat temu

No tak sie sklada ze beznalogowy, nie ma czego gratulowac. Lepiej pozno niz wcale, wiadomo. Ostatnio ogladalem taki filmik jak 12 letni chlopczyk zaczepial doroslych palacych i prosil o papierosa i wszyscy mu odmawiali tlumaczac ze to niezdrowe i nie powinien palic. Odchodzac od kazdego dawal kartec...

No tak sie sklada ze beznalogowy, nie ma czego gratulowac. Lepiej pozno niz wcale, wiadomo. Ostatnio ogladalem taki filmik jak 12 letni chlopczyk zaczepial doroslych palacych i prosil o papierosa i wszyscy mu odmawiali tlumaczac ze to niezdrowe i nie powinien palic. Odchodzac od kazdego dawal karteczke z napisem "Jesli tak dbasz o moje zdrowie to dlaczego nie zadbasz o wlasne".Ludzie to czytali i mieli fajny wyraz twazy hahaa. U siebie to sie usprawiedliwi jakby zdrowie bylo kwestia do negocjacji, ale u dziecka juz jasniej sie rozumie problem, nie i koniec :)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Patrzę - Donek, ale widzę, że nie tylko ja go widzę:) Takiej jednomyślności w komentarzach dawno nie widziałem. Wyjątkiem jest ZbukDoPapus, ale to de**l więc nikt się nim nie przejmuje.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

wienkszego de**la od ciebie nie ma, tylko tusk i peło, ty pało=robije pełowski, nie wiesz co napisać to piszesz cały czas to samo, bucu nadęty

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przestancie chrzanic papieros to dobra rzecz.

0

Zglos komentarz

K
karol2911993 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale zielony kolego :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

morze to jes dziecko sąsiada???

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Mi ten koleś TUSKA z twarzy przypomina, ale może się mylę?

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak w mordę strzelił...Tusk ;)

0

Zglos komentarz

F
fhurer88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

podobny do Tuska

0

Zglos komentarz

A
atram2604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie rozumiem takich ludzi, naprawdę. Paliłam przed zajściem w ciążę, w ciąży zaprzestałam palić dla dobra dziecka. Po porodzie natłok obowiązków, nerwówka i znowu zaczęłam. Mieszkam w bloku bez balkonu, więc trzeba było palić w łazience. Niestety smród niesamowity w mieszkaniu. Więc rzuciliśmy razem...

Nie rozumiem takich ludzi, naprawdę. Paliłam przed zajściem w ciążę, w ciąży zaprzestałam palić dla dobra dziecka. Po porodzie natłok obowiązków, nerwówka i znowu zaczęłam. Mieszkam w bloku bez balkonu, więc trzeba było palić w łazience. Niestety smród niesamowity w mieszkaniu. Więc rzuciliśmy razem z mężem papierosy. I od dwóch lat nie palimy dla DOBRA DZIECKA!!Takich rodziców to powinno się na ulicy palcami wytykać :/

0

Zglos komentarz

G
grigore 🏹 Łowca
11 lat temu

To ciekawe jak niedopuszczalne jest palenie w trosce o dziecko a o wlasne zdrowie troski brak przez tyle lat.

0

Zglos komentarz

A
atram2604 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Lepiej późno niż wcale :) A Pan jest taki bez nałogowy?? Gratuluję...

0

Zglos komentarz

V
vego1985 🌾 Wieśniak
11 lat temu

donek nie ladnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Biedak jaksobje zapali tomu die jeśli kiedy chce

0

Zglos komentarz

G
gosiadam 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciężko skomentować? Patologia jak się patrzy......

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Przecież to Donek, tak mu się powodzi po wyjeździe z Polski, że adoptował dziecko i zaczął palić markowe fajki.

0

Zglos komentarz

E
ekognoj 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Donald łobuzie bój się Boga...

0

Zglos komentarz

A
ad2013 🌾 Wieśniak
11 lat temu

czyli się mnie nie zdawało

0

Zglos komentarz

K
kkk777 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To Tusk pali fajki?

0

Zglos komentarz

X
x_adam 🎖️ Snajper
11 lat temu

od razu jak zobaczyłem to zdjęcie to mówie k**** przeciez to tusk i mialem napisac komentarz ale jak widze nie byłem pierwszy więc się wstrzymuję :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Tuska kuzyn?

0

Zglos komentarz

G
gsm_pc 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Co tam tusk robi?

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

to Tusk na tej fotce???

0

Zglos komentarz

Y
Yulichka 😏 Szyderca
11 lat temu

Haha no faktycznie

0

Zglos komentarz

Reklama