Reklama
Reklama

Komentarze

22
D
DkNG 🏹 Łowca
11 lat temu

Taki tam pogański zwyczaj zaadoptowany do chrzescijaństwa

0

Zglos komentarz

G
gebercik88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Za takie przyjęcie księdza niebo murowane;p

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

psze księdza tylko boczkiem boczkiem co by kwiatków nie zadeptać :)))

0

Zglos komentarz

K
kazsu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A ciemnota górą

0

Zglos komentarz

J
jaco127 💩 JP 100%
11 lat temu

więcej klerowi w d**e włazić,to już przesada

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
11 lat temu

Zielono mi.

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
11 lat temu

Tuż przed klatką to wygląda jak pole karne na boisku...

0

Zglos komentarz

B
11 lat temu

Jak przyjadą muzułmańscy emigranci,to będziecie musieli zmienić wystrój,bo puszczą was z dymem niestety

0

Zglos komentarz

D
darus1000 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jestem starym heretykiem , ale taki obrazek to wyświęcenie nowego księdza czyli prymicje.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
11 lat temu

Ksiądz proboszcz już się zbliża, już puka do mych drzwi...

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
11 lat temu

..."O szczęście niepojęte Ksiądz sam odwiedza mnie Sąsiedzie wspomóż rentą Bym mógł pokazać się "... (PIERSI - ZCHN zbliża się)

0

Zglos komentarz

B
bluecont 🏹 Łowca
11 lat temu

jureczku korzystając z okazji wypowiadałeś się że palikot to niesamowicie inteligentny człowiek itd. ale prośba weź się ustosunkuj do tego materiału co zaraz podam ale szczerze. Niby walczysz z pe****lią itd. a w rzeczywistości to nie jest tak jak piszesz youtube.com/watch?v=2yT-jBAE270

0

Zglos komentarz

L
longvader 😏 Szyderca
11 lat temu

Jurasie- ja też chętnie przeczytam odpowiedź. Czekamy..

0

Zglos komentarz

N
nonamenoname ⚔️ Jedi
11 lat temu

Bałwochwalstwo poziom master ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

A kto gajcemu zabroni :)

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

siurek teściowej ostatnią drogę umaił a wy się podniecacie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Kto wam pozwolił fotografować muj dom?!

0

Zglos komentarz

H
Harm 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Do kościola nie chodzę, ale lubie patrzeć na gotowe ołtarze, ktore ludzie przygotowują z kwiatów na Boże Ciało. Niektorzy potrafią fajnie dekorować, czego nie powiem o tym zdjęciu. Oczywiście wioche to prezentuje sam jurek1102,żeby szukać absurdu czy wiochy tam gdzie jej nie ma to trzeba być kr***ne...

Do kościola nie chodzę, ale lubie patrzeć na gotowe ołtarze, ktore ludzie przygotowują z kwiatów na Boże Ciało. Niektorzy potrafią fajnie dekorować, czego nie powiem o tym zdjęciu. Oczywiście wioche to prezentuje sam jurek1102,żeby szukać absurdu czy wiochy tam gdzie jej nie ma to trzeba być kr***nem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

piękne!

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
11 lat temu

i prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

kur.wa ale od.jeb :D

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
11 lat temu

Jak ktoś chciał to sobie ozdobił - albo przystanek procesji, albo tzw. brama weselna. Po waszych komentażach widać że albo tu sami zacofańcy, albo zakompleksione gimby bez szacunku do niczego.

0

Zglos komentarz

B
BloodyFace 😏 Szyderca
11 lat temu

ehhh, polska.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jest to przystanek procesji na boże ciało...ale afera.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

A to światełko w piwnicy powinien zmienić na czerwone:)

0

Zglos komentarz

C
czadowyRyszard 🎖️ Snajper
11 lat temu

Plebsie bij pokłony jaśnie ksiądz zajechał:D

0

Zglos komentarz

Reklama