Reklama
Warszawa po przejściu kibiców Hiszpanii

Warszawa po przejściu kibiców Hiszpanii

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
M
Michal_Szczecin 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

cywilizowany zachód przyjechał ...

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

prawie jak katowickie Zadole po juwenaliach :)

0

Zglos komentarz

O
opalony-blady 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Hiszpania po przejściu Polaków na wczasach też tak wygląda.........

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
11 lat temu

500 metrów ode mnie, ale w okolicy Ukraińce wszystkie browary wykupili

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

A po co CI browary?

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
11 lat temu

Akurat ja nie byłem w sklepie po browar, ale sąsiedzi tak mówili

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Oto nowoczesna i tolerancyjna Europa:)

0

Zglos komentarz

K
klos74 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale kostki brukowej nie wyrwali ...

0

Zglos komentarz

G
Gucio72 🌾 Wieśniak
11 lat temu

To oznacza, że im się podobało. W Hiszpanii, im lepszy jest lokal, tym bardziej jest zaśmiecony ;)

0

Zglos komentarz

Reklama