Reklama
Reklama

Komentarze

3
L
lolo052 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Biorąc pod uwagę fakt, że powstało o tym już miliard wioch kwejków demotów itd, to zbyt wytarty temat, żebyś sępie trafił na główną...

0

Zglos komentarz

V
11 lat temu

A jak Polacy przez kilka wieków gnębili Ukraińców to nie było problemu?

0

Zglos komentarz

K
klaus28 🌾 Wieśniak
11 lat temu

czy ty wiesz ze nasza wspolna historia zaczela sie wczesniej niz w XXw i co polacy robili na ukrainie wczesniej?

0

Zglos komentarz

Reklama