Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
titom 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie wiem czemu promują tego ohydnego pe**ła, czy to taka moda na to pe**lstwo, czy poprawność polityczna i społeczna. gdyby był normalnym facetem to by kariery nie zrobił.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

następny pajac , wystylizowany by przyciągnąć publikę .

0

Zglos komentarz

R
rafalemilian 🌾 Wieśniak
11 lat temu

c**l przyciąga c**li do tv :P w internecie są tak tłamszeni i dobrze wiedzą że nic nie ugrają :P

0

Zglos komentarz

Reklama