Reklama
Opowiadanie ucznia 5 klasy podstawowej

Opowiadanie ucznia 5 klasy podstawowej

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
M
majka74 🏹 Łowca
11 lat temu

Miało być śmiesznie a wyszło jak zawsze...

0

Zglos komentarz

M
11 lat temu

ale farmazon

0

Zglos komentarz

D
dunaj79 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kupował jej najlepsze ogórki w kraju :) Kur..a zlałem się :D

0

Zglos komentarz

P
plamka81 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ja bym postawił 2 oceny 1 I 6;D

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
11 lat temu

Tak niszczy się inwencję i wyobraźnię u dzieci. A to jest ciekawy punkt widzenia i widać, że dziecko wie co się dzieje w Polsce.

0

Zglos komentarz

K
korki1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pała , za co ? klasyka cytował

0

Zglos komentarz

Reklama