Reklama
Reklama

Komentarze

1
J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

jakieś marne Palermo ?!?! może rzeczywiście powinni wiek emerytalny podnieść do 75 lat, by urzędnicy mogli się szkolić na Seszelach ? w godnych warunkach.

0

Zglos komentarz

Reklama