Reklama
Rozsądek na stacji

Rozsądek na stacji

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
H
hsudecki 🏹 Łowca
11 lat temu

Chcę być pracownikiem tej stacji i tankować kobietom!!!

0

Zglos komentarz

M
marcintom1990 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Gdzie Feministki ??

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
11 lat temu

To nie wiocha, to BEZPIECZENSTWO

0

Zglos komentarz

S
seba.kawior 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I wszędzie powinno tak być. A czemu??? A temu bo zanim zatankuje to mijają lata świetlne...

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Na tej stacji, kobiety moga tylko loda robic pracownikowi stacji.

0

Zglos komentarz

K
kasik11991 🏹 Łowca
11 lat temu

ciekawe co, ta jedna z nich, odwaliła :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Stawiała, przecinki nie, tam gdzie, trzeba.

0

Zglos komentarz

T
turbo-mx 🏹 Łowca
11 lat temu

co za dyskryminacje!!! ale dlaczego się pytam, mężczyźni muszą sobie sami nalewać??

0

Zglos komentarz

K
karina777 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wypraszam sobie

0

Zglos komentarz

K
karolcia_mala06 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A ja uważam, że miło. Jestem antyfeministką wszędzie gdzie jest mi z tym wygodniej. Przynajmniej szczerze-Kobietka.

0

Zglos komentarz

Reklama