Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
Valter76 😏 Szyderca
11 lat temu

Praca w wiezieniu to nagroda, ponieważ masz zajęcie i szybciej leci czas, a ma boleć.

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
11 lat temu

rozumiem że chętnie dołożysz się na utrzymanie więźniów z własnych pieniędzy

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
11 lat temu

też bym wolała pracować choćby za darmo, niż w celi pier*olca dostawać

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

Kto w pudle chce, to pracuje. W zaleznosci od wyroku i zachowania. Niektorzy pracuja na wolnosci. Niestety, zarabiaja pieniadze do wlasnej kieszeni, a nie na swoje utrzymanie w wiezieniu.

0

Zglos komentarz

Reklama