Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
kolkij098 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakiś prawilny chłopaczyna z bloków to napisał wers z "alfabetyczny morderca" PIH

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Hahaha, no nawet mnie nie rozśmieszaj xD Spojrzałem na tekst, bo ciekawiło mnie z czym to zrymowali i to jakiś wiersz dla upośledzonych poetów. Jeszcze tytuł morderca xD Jak mnie śmieszy to, gdy ci pi*dusie kreują się na nie wiadomo jakich gangsterów, a zmoczyli by się gdyby mieli kogoś skroić.

Hahaha, no nawet mnie nie rozśmieszaj xD Spojrzałem na tekst, bo ciekawiło mnie z czym to zrymowali i to jakiś wiersz dla upośledzonych poetów. Jeszcze tytuł morderca xD Jak mnie śmieszy to, gdy ci pi*dusie kreują się na nie wiadomo jakich gangsterów, a zmoczyli by się gdyby mieli kogoś skroić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Prawdziwy patriota nie robi błędów. Tam mówi do nas pani z polskiego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przepraszam wszystkich za błąd. TAK mówi do nas pani.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ty jesteś naprawdę po pierd@lony. Ch@ju pajacu w avku robisz z siebie frajera ...żenada k@rwa a pierd@lisz co wujek google coś ci podpowiedział

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Zamknij morde sebek. Odezwał się ten co ma szczura w avatarze. Wole takich jajcarzy jak bajbus, przynajmniej jest z czego sie pośmiać, a ty szczurze zamknij pysk!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Pomijajac fakt ze to juz byo wiele razy...De**le nigdy sie nie naucza.

0

Zglos komentarz

J
janosik1971 🏹 Łowca
11 lat temu

Admin 57:D

0

Zglos komentarz

D
Dunger1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Prawdziwe Hasło. wycięte z albumu dr3 Piha "Alfabetyczny morderca" Wiocha...Gdyby każde graffiti było wiochą...

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
11 lat temu

Bazgroły na ścianie to graffiti? W takim razie każdy jest wybitnym artystą ulicy, a szczególnie kilkuletnie dzieci -)

0

Zglos komentarz

P
pustak82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kebaby do gara! razem z klonami z wiochy!

0

Zglos komentarz

Z
11 lat temu

Ja tam wolę kebaba...

0

Zglos komentarz

Reklama