Widzicie tą bramę ? tam będziecie po wyborach.
przez
PO_chwa
— 11 lat temu
Aż ciśnie się na usta radosne: "WYKUUUUUUUUUUURRRRRRWIAAAAAA....Ć!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane